K: senzor goriva za 740


Oglasi vezani za Volvo tematiku - auti, dijelovi, oprema, sitnice...

Joined: 10 Feb 2013 19:54

Volvo: 745 bela ladja

Post 25 Jan 2014 18:15

K: senzor goriva za 740

Dakle kupujem kako naslov kaze za moga ljubimca. Prestao mi je radit, imam jos dve table ali jedna mi nema obrtaje a srugu spojim pa mi se upali samo lampica turbo. Pa skinuo ja od te senzor ali mi ne ide unutra u moju tablu jer je predubok, ima dve ploce i ima za 4 vide a moj sadasnji senzor ima jednu plocicu i za 3 vide. . .
Tako ako tko ima, kupujem . Hvala
User avatar

mr anderson

Joined: 22 Jan 2013 01:47

Location: yege

Volvo: .?

PMV: dreier

Post 25 Jan 2014 19:20

Re: K: senzor goriva za 740

Kako sam se malo upustio u proučavanje problema tih nesretnih inst.tabli, evo jedan zanimljiv link koji bi ti možda mogao pomoći, ukoliko stvarno nije totalno rikavela -> klikni
nordic renegade team member

Joined: 10 Feb 2013 19:54

Volvo: 745 bela ladja

Post 25 Jan 2014 20:21

Re: K: senzor goriva za 740

Ma meni je sve to radilo do nekidan, e pa onda sam ja malo prckao po tome i naravno vise ne radi odvojile se neke zicice ja to vratio ali nista. Pa sam onda spojio ovaj drugi dublji i veci sta imam preko zica i ostavio ga vani i on mi pokazuje. U principu motori su isti samo sto imaju drugacije plocice ovaj sta je meni na autu ima jednu a ovaj drugi dvije plocice i zbog toga je deblji/dublji senzor. A kada skinem i samo zamijenim motore onda mi ovaj kontra pokazuje nabija mi u prazno. Pa sam ja malo okretao tu manju plocicu i spajao na sve moguce nacine i mislim da sam sada nesto dobio jer mi pokazuje 3/4 rezervara sta bi otprilike bilo i tocno. Ali problem je u tome sta mi ne pasu onda utori sa maticnom, pa sam nesto kombinirao dodavao neke zice i tako spojio i motirao natrag satove u auto. Sada cu se vozat nekoliko dana s time da vidim da li mi uopce pokazuje dobro, a ako ne opet igranjee. Mada bi volio pronaci isti sta mi je unutra i samo ga zamijenit.
I primjetio sam da mi ovaj stari kada kazaljku pomaknem u full, jako se polako vraca natrag dok ovaj drugi ide odmah natrag i odmah se dize. Inace mi na autu sta je bilo mu je trebalo vremena dok se kazaljka digne.
User avatar

Joined: 22 Jan 2013 12:09

Location: Beograd Srbija

Volvo: nekoliko komada serije 7/9

Post 26 Jan 2014 01:24

Re: K: senzor goriva za 740

Da si nam nekom slikom docarao ovaj problem mnogo bi te lakse skapirali u cemu je prob.

Joined: 10 Feb 2013 19:54

Volvo: 745 bela ladja

Post 27 Jan 2014 21:59

Re: K: senzor goriva za 740

eto rijesio problem. . . Dakle na ovom u rezervi sta imam je pukla jedna tanka zicica od plusa na glavnoj plocici, i uglavnom dodao sam jednu zicicu koju sam spojio tako da mi struja prolazi kroz maticnu. . . Tako da se zna u slucaju da nekome se upali lampica TURBO i ne rade nista urice, neka prvo provjere glavni napon i dovod plusa na ploci.

Moze LOCK!!!

Return to Volvo oglasi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software Change colors.